Tales ERP -Yeni Nesil Dijital Aracınız

DİSİPLİN BİLGİ YÖNETİMİ

Disiplin Bilgi Sisteminde işletme içinde gerçekleştirilen veya dışarıdan gelen disiplin soruşturmaları ve süreçlerinin kaydı ve takibi sağlanmaktadır.Dosya Kayıtları ekranında dosyaya dair Dosya No, Barkod No, Dosya türü, Dosya Aşama Bilgisi,Fiil Yeri/Tarihi gibi verilerin kaydı gerçekleştirilebilir ve belgelerin tamamı kurum ya da şahıs farketmeksizin ilgililerle ilişkilendirilebilir.

Dosyada Müşteki, Muhakkik,İncelenen alanlarında ilgili kişi ve kurum kaydı yapılıp, yapılan kayıtların detay bilgisi ve geçmiş hareket bilgisine kolayca erişilebilmektedir. 

Eklenen Takvim özelliği ile dosyaya dair etkinlik, görev ya da hatırlatıcı şeklinde veri girişi yapılabilmekte ve sürecin hatasız ilerlemesi sağlanmaktadır.

Dosya sürecindeki Teklif ve Ön İnceleme alanlarında sürece dair detay bilgilerin tamamı girilebilir. Böylece dosya kapanana kadar gerekli her bilgiye her an kolaylıkla ulaşılabilmesi sağlanmıştır.

Kayıtlı tüm veriler dosya, ceza ve belge bazlı listenebilmekte, istenilen kritere göre sorgulama yapıldıktan sonra bir rapor alabilecek şekilde ayrı ekranlarda görüntülenebilmektedir. Böylece analiz etme ve dokümantasyon oluşturma konusunda en büyük yardımcınız TALES, baştan sona tüm Disiplin Sürecini de hatasız ve kolaylıkla yönetebilmenizi sağlar.

Tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en alakalı deneyimi sunmak için web sitemizde çerezler kullanıyoruz. "Kabul Ediyorum" seçeneğine tıklayarak, tüm çerezlerin kullanımına izin vermiş olursunuz.