Tales ERP -Yeni Nesil Dijital Aracınız

BULUT HİZMETİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurum ve işletmelerin donanım ve altyapı gereksinimlerinin karşılanması için küresel çapta bilinen ve güvenilen markaların ürünleri ile hizmet veren PiDATA ekipleri, aynı zamanda işletmelerin ihtiyaçları ve projelerin özelliği doğrultusunda, tanınmış iş ortakları ile birlikte,  Bulut Bilişim Altyapısı hizmeti de sunmaktadır 

Gelişen, değişen ve dönüşen çağdaş BT gereklilikleri, eski bilgi işlem ve donanım gereksinimlerinin yanı sıra; kurulumu ve kullanımı kolay, başlangıç yatırım maliyeti gerektirmeyen, destek ve bakım için firma içinde ayrı bir ekip bulundurma zorunluluğunu ortadan kaldıran Bulut Bilişim Hizmeti, gerek TALES ERP paketi içerisinde gerekse de ayrı olarak sunulabilmektedir. 

PiDATA ekipleri, geniş tecrübesi ve en üst düzeydeki uzmanlığı ile, BT altyapısında en zorlu ve titiz gereksinimlerinizi karşılayacak doğru çözümler sunmaktadır. 

Tercihlerinizi ve tekrar ziyaretlerinizi hatırlayarak size en alakalı deneyimi sunmak için web sitemizde çerezler kullanıyoruz. "Kabul Ediyorum" seçeneğine tıklayarak, tüm çerezlerin kullanımına izin vermiş olursunuz.